E-Fatura Çözümleri
E-Fatura Çözümleri

Belirli bir formatta standart hale getirilmiş, değiştirilemez şekilde mühürlenmiş, satıcı ve alıcı arasında güvenli, zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan elektronik belgedir. Hukuksal açıdan basılı fatura ile aynı niteliklere sahiptir.

E-Arşiv Çözümleri
E-Arşiv Çözümleri

Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından belirlenen standartlara uygun olarak faturanın elektronik ortamda oluşturulması, elektronik ortamda muhafazası, ibrazı ve raporlamasını kapsayan bir uygulamadır.

E-Defter Çözümleri
E-Defter Çözümleri

Kanunen tutulması zorunlu olan yevmiye ve büyük defterlerin dijital ortamda tutulduğu, maliyeye elektronik imzayla berat verildiği sistemdir. Kayıtlar standart bir xml formatında hazırlanır.

E-İrsaliye Çözümleri
E-İrsaliye Çözümleri

213 Sayılı VUK gereği irsaliyede yer alabilecek bilgileri içeren, veri biçimi ve standartları GİB tarafından belirlenen, elektronik ortamda düzenlenmiş belgedir. e-İrsaliye kağıt irsaliye ile aynı özelliklere sahiptir.

Dijital Reklam Ajansı

Kristal Bulut Ltd. Şti. olarak sürdürmekte olduğumuz Dijital Reklam Ajansı faaliyetlerimiz kapsamında;

işletmelerin özel yazılım ihtiyaçları dahilinde ihtyaç duyabilecekleri E-Fatura, E-Arşiv, E-Defter, E-İrsaliye gibi E-Belge işlemlerinden yararlanmak için hiç bir aracı kuruma gerek kalmadan doğrudan Gelir İdaresi Portal'a entegre ediyoruz. İşletmenize ekonomik tasarruf ve bilgi güvenliği konusunda avantajlar sağlıyoruz. Mali bilgileriniz sadece sizin kontrolünüzde.

İşletmenizi internette tanıtabileceğiniz kurumsal website, kurumsal e-posta hizmetleri yanısıra E-Ticaret faaliyetlerinize yön verebileceğiniz hazır E-ticaret sitesi ile birlikte N11.com, Trendyol gibi popüler e-ticaret aracılık faaliyetleri sürdüren mecralara E-ticaret sitenizin ürün fiyat ve stok bilgilerini entegre ederek e-ticaret siteniz ve pazaryeri faaliyetlerinizi senkronize ediyoruz.

Tüm bu süreçleri tamamlanması ardından işletmenize ait kurumsal website veya e-ticaret sitenizin tanıtımlarını, tıklama başına reklamcılık veya organik arama ağı optimizasyon hizmetimiz ile destekliyoruz. Sizleri yeni müşteriler ile buluşturuyoruz.

Referanslarımız
play_arrow
Eğitim Dökümanları
keyboard_arrow_right
Fiyat Teklifi İsteyiniz
create

126

Mutlu Müşteri

118

Sonuçlandırılmış Proje

Devam Eden Proje

Destek Talebi Yanıtladık

Reklam & Tanıtım Hizmetleri

İşletmenize ait hizmet, üretim ve e-ticaret faaliyetlerinizin reklam ve tanıtım sürecini gelin birlikte planlayalım.

Sosyal Medya Danışmanlık Hizmetleri
Sosyal Medya Danışmanlık Hizmetleri

Facebook, Instagram, Twitter gibi popüler sosyal iletişim mecraları üzerinde etkili tanıtım ve reklam hizmetleri

PPC - Tıklama Başına Reklamcılık Hizmetleri
PPC - Tıklama Başına Reklamcılık Hizmetleri

Arama motorları, Youtube ve bir çok website üzerinde işletme reklamlarınız için görüntüleme başına değil tıklanma başına ödeme yapın.

SEO - Arama Motoru Optimizasyon Hizmetleri
SEO - Arama Motoru Optimizasyon Hizmetleri

Popüler arama motorları aracılığı ile çok aranan kelimelerde sıralamada yükselerek yeni müşteriler ile iletişim kurabilirsiniz.

Trendyol Fiyat Takip

Trendyol.com aracılığı ile satmış olduğunuz ürünlerde satıcı sıralamınızı kaybetmeyin.

Detaylı Bilgi
Ürün Ekle
Ürün Ekle
Fiyat Takip Et!
Fiyat Takip Et!
Satıcı Fiyat Sıranı Gör!
Satıcı Fiyat Sıranı Gör!
Fiyatı Otomatik Güncelle!
Fiyatı Otomatik Güncelle!

E-Ticaret & Website Hizmetleri

İşletmenizin internetteki yüzü websitenizdir. Tasarımı iyi, kullanımı kolay, kullanıcı tarafından anlaşılır bir websitesi ile bir çok yeni müşteri iletişimi sağlayabilirsiniz. Bu süreç sonunda ise ürün veya hizmet satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır E-Ticaret Sitesi
Hazır E-Ticaret Sitesi

Özelleştirilebilir E-ticaret yazılımımız ile ürünlerinizi hızlıca internete taşıyabilir ve hızlıca e-ticaret faaliyetlerinize başlayabilirsiniz.

Pazaryeri Stok & Fiyat Entegrasyon Hizmetleri
Pazaryeri Stok & Fiyat Entegrasyon Hizmetleri

N11, Trendyol gibi e-ticaret aracılık faaliyetleri sürdüren mecralara e-ticaret sitenizde yeralan ürün stok ve ürün fiyatlarını tam entegre ederek pazaryeri başarım oranınızı artırıyoruz.

Kurumsal Website
Kurumsal Website

Markanızın websitesini hazır veya size özel tasarım çözümleri ile tasarlıyor, işletmenize dijital dünyanın kapılarını açıyoruz.

Eğitim Dökümanları

Dijital pazarlama uzmanlarımız tarafından arama motoru optimizasyonu, sosyal medya pazarlama, google reklamlamları, anlık analiz ve dahası

Case image

PAZARYERİ ÜRÜN BULMA

ALIRKEN KAZANIN, SATIŞ SÜRECİNİZİ KOLAYLAŞTIRMANIN TEKNİKLERİ.

Case image

BUYBOX NEDİR? REKABET KUTUSU!

AVANTAJLARI İLE BERABER BUYBOX PAZARLAMA YAPISINI İNCELİYORUZ!

Case image

PAZARYERİ KOMİSYONLARI

PAZARYERLERİNİN KOMİSYON AVANTAJLARINDAN YARARLANARAK REKABET GÜCÜNÜZÜ ARTIRIN!

Sizin için Daha Neler Yapabiliriz?

İletişim Kurunuz

Müşterilerimiz Neler Söyledi?

Teknolojik destek hizmetlerimiz kapsamında e-ticaret pazaryeri entegrasyonu, pazar analizi raporlamalarımız ve google motoru optimizasyon çalışmalarımız ile teknolojil çözüm ürettiğimiz müşterilerimize ait görüşler.

İşletmemize kattıkları değerden ötürü kendilerine teşekkür ederiz.
Kristal Bulut'a website arama motoru optimizasyonu konusunda destek, e-ticaret sistemlerimize ise pazaryeri entegrasyon süreçlerinde kattıkları değerden ötürü teşekkür ederiz.
İşletmemizin Dijital Dönüşüm geçiş işlemleri dahilinde gerek network, website, b2b ve kurumsal yazılımımızın e-ticaret sitemize stok entegrasyonu işlemleri için teşekkür ederiz
Client mock
Elif KINA

CEO , Kozmetiktoptancisi.com

Client mock
Berat KINA

CEO , Kristal Bulut

Client mock
Doğan Levent ERSOY

CEO , Yedekmatik.com